ZAPRASZAMY DO NASZEGO ŚWIATA

ARTI UNICI WORLD

Home / ARTI UNICI ambassadors / ANIA KALBARCZYK – ambasadorka ARTI UNICI

ANIA KALBARCZYK – ambasadorka ARTI UNICI

Ania jest z natury pozytywnie nastawiona do ludzi i pełna empatii. Jest fizjoterapeutką, promotorem zdrowia i trenerką fitness. Nikomu nie odmówi pomocy, szczególnie jeżeli chodzi o poradę fizjoterapeutyczną i jak powinno się funkcjonować na co dzień, żeby żyć zdrowo.

W swojej karierze pomogła wielu ludziom dojść do zdrowia fizycznego, ale również ukierunkować swoich podopiecznych jak funkcjonować na co dzień, zmienić styl życia na pozytywny. Uzależniać się tylko od zdrowych nawyków. Jak dbać o siebie nie tylko pod względem fizycznym, ale również o swoją psychikę.

Bo jak twierdzi wszystko co nas blokuje do uwierzenia w siebie, do bycia pozytywnie nastawionym do swoich możliwości tkwi w naszej głowie. Dopiero jak będziemy w stanie pokochać samego siebie, docenić swoje osiągnięcia, wszystko zacznie zupełnie inaczej się układać. Ważne dla niej jest, aby na co dzień żyć aktywnie, zdrowo, korzystać z naturalnej i zdrowej żywności. Z zamiłowania uprawia Hathę Jogę.

Od dłuższego czasu nieodzownym elementem dnia codziennego jest dla niej herbata Pu-erh i Oolong. Energia jaką czerpie z filiżanki tego magicznego” naparu pozwala jej mieć siłę i pozytywne nastawienie, spełniać się jako trenerka i przekazywać ludziom, to co ma w sobie najlepszego, czyli pozytywną energię i uśmiech.

Marzy, żeby żyć wśród natury i propagować zdrowy styl życia wśród jak największej liczby ludzi. Pokazywać jak wielkie korzyści zdrowotne przynosi picie szlachetnych odmian herbaty. Sama uczestnicząc w ceremonii herbacianej GONG FU CHA, poznając unikatowy smak herbaty i będąc pod wrażeniem magii ceremonii chciałaby poznać wszystkie tajniki parzenia i dzielić się nimi w przyszłości z innymi.

ARTI UNICI to nazwa, która wywodzi się z języka włoskiego i oznacza „articoli unici”, czyli produkty unikalne i symbolizuje dla nas produkty niepowtarzalne, wytwarzane ręcznie. Produkt, który powstaje w taki sposób zawsze będzie unikalny, gdyż nie da się włożyć w kolejny produkt identycznych emocji i tej samej energii.

 

PRODUKTY TWORZONE W IDEALNEJ HARMONII Z NATURĄ WNOSZĄ HARMONIĘ, RADOŚĆ I ZDROWIE DO NASZEGO ŻYCIA

 

Tysiące lat temu ludzie żyli w zgodzie z naturą, nie krzywdząc jej a jednocześnie czerpiąc z niej to co najlepsze: najzdrowszą żywność i najskuteczniejsze produkty do pielęgnacji ciała. Z ust do ust i z pokolenia na pokolenie, z wielką troską i w ogromnej tajemnicy mistrzowie przekazywali sobie tradycje wytwarzania i przechowywania tych wyrobów.

Są takie miejsca na ziemi, gdzie te tradycje przetrwały do dziś. W tych miejscach produkty są unikalne i przekazują pozytywną energię i emocje. Przechowują ducha kultury i jej znaczenie. Tworzone z pasją i miłością wprowadzają harmonię a niekiedy potrafią zmienić całe życie.

 

Dla naszych Klientów sprowadzamy naturalne produkty tworzone z pasją i miłością. Produkty, które nie tylko wprowadzają do życia harmonię i radość ale posiadają rzeczywistą moc uzdrawiania. Przekazują duży ładunek pozytywnej energii, służą zdrowiu i długowieczności.

 

ARTI SAN TEA  ancient traditions

 

Specialty Tea             |             Aged Tea             |             Organic Tea             |             Stone Tea

 

Zapraszamy do naszego świata!

ARTI UNICI artisan brands

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

www.artiunici.com