ZAPRASZAMY DO NASZEGO ŚWIATA

ARTI UNICI WORLD

Home / ARTI UNICI ambassadors / Chryscina Siuchykava „CHRYS” ambasadorka ARTI UNICI w świecie

Chryscina Siuchykava „CHRYS” ambasadorka ARTI UNICI w świecie

Z wielką radością przedstawiamy Wam kolejną ambasadorkę marki, która będzie propagować wartości ARTI UNICI w całym świecie*

Chrys jest z natury podróżniczką i organizatorką. Odkrywa najdalsze zakątki świata w poszukiwaniu piękna tej ziemi i „piękna nie z tej ziemi”! Podróżuje w poszukiwaniu prawdziwych i oryginalnych autochtonów, których nazywa „lokalsami” i oczywiście nowych, unikatowych smaków.

Nasza ambasadorka już zdążyła poznać smak herbaty skalnej podczas trekkingu na Filipinach. Rozkoszowała się gęstą matchą w biznesowej dzielnicy Tokio i gasiła pragnienia berber whiskey/tea pod gwieździstym niebem na marokańskiej Saharze. Zachwycała się aromatem najlepszych chińskich oolongów podczas ceremonii Gong Fu Cha w małej herbaciarni w Pekinie.

Marzy, aby któregoś dnia wyruszyć szlakiem herbaty i poznać wszystkie elementy niezbędne do powstania unikatowego smaku. Potrafi godzinami rozmawiać o magii ceremonii GONG FU CHA i herbatach Specialty.

YanChę z kolekcji Specialty ARTI SAN TEA promowała w Stanach Zjednoczonych i zostawiła w dobrych rękach w Nowym Yorku! Ancient Pu-erha z nowej kolekcji zabiera ze sobą niebawem w podróż transsyberyjską.

Z herbatą nie rozstaje się ani w podróży ani wtedy, gdy wraca do Warszawy, którą uwielbia i do której zawsze wraca.

*Ambasador propagujący wartości ARTI UNICI jest również TeaSpoterem przedstawiającym magię ceremonii herbacianej na zdjęciach. Dzięki temu coraz więcej osób ma możliwość poznania herbaty zbieranej ręcznie i przygotowanej według prastarych tradycji. Przybywa też uczestników ceremonii herbacianych organizowanych przez naszych ambasadorów.

ARTI UNICI to nazwa, która wywodzi się z języka włoskiego i oznacza „articoli unici”, czyli produkty unikalne i symbolizuje dla nas produkty niepowtarzalne, wytwarzane ręcznie. Produkt, który powstaje w taki sposób zawsze będzie unikalny, gdyż nie da się włożyć w kolejny produkt identycznych emocji i tej samej energii.

 

PRODUKTY TWORZONE W IDEALNEJ HARMONII Z NATURĄ WNOSZĄ HARMONIĘ, RADOŚĆ I ZDROWIE DO NASZEGO ŻYCIA

 

Tysiące lat temu ludzie żyli w zgodzie z naturą, nie krzywdząc jej a jednocześnie czerpiąc z niej to co najlepsze: najzdrowszą żywność i najskuteczniejsze produkty do pielęgnacji ciała. Z ust do ust i z pokolenia na pokolenie, z wielką troską i w ogromnej tajemnicy mistrzowie przekazywali sobie tradycje wytwarzania i przechowywania tych wyrobów.

Są takie miejsca na ziemi, gdzie te tradycje przetrwały do dziś. W tych miejscach produkty są unikalne i przekazują pozytywną energię i emocje. Przechowują ducha kultury i jej znaczenie. Tworzone z pasją i miłością wprowadzają harmonię a niekiedy potrafią zmienić całe życie.

 

Dla naszych Klientów sprowadzamy naturalne produkty tworzone z pasją i miłością. Produkty, które nie tylko wprowadzają do życia harmonię i radość ale posiadają rzeczywistą moc uzdrawiania. Przekazują duży ładunek pozytywnej energii, służą zdrowiu i długowieczności.

 

ARTI SAN TEA  ancient traditions

 

Specialty Tea             |             Aged Tea             |             Organic Tea             |             Stone Tea

 

Zapraszamy do naszego świata!

ARTI UNICI artisan brands

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

www.artiunici.com