ZAPRASZAMY DO NASZEGO ŚWIATA

ARTI UNICI WORLD

Home / ARTI UNICI ambassadors / ŁUKASZ i MAŁGOSIA ambasadorzy ARTI UNICI

ŁUKASZ i MAŁGOSIA ambasadorzy ARTI UNICI

Z radością przedstawiamy Wam naszych nowych ambasadorów*

Łukasz to Marzyciel. Zapalony czytelnik i nałogowy zbieracz książek, co przekłada się na to, że szybciej je gromadzi niż czyta. Doświadczony aktor grupy teatralnej PIĄTY WYMIAR kochający magię teatru i swoisty dialog, który nawiązuje z widzami. Uwielbia emocje związane z improwizacjami oraz to, że historia na scenie jest żywa, zmienna i nie ma dwóch identycznych spektakli.

Człowiek wielu fascynacji, wśród których dużo oscyluje wokół rzemiosła i rzeczy wytwarzanych ręcznie. Począwszy od biżuterii przez przedmioty użytkowe a na sztuce kończąc. Sam wykonuje małe projekty własnymi rękoma, głównie jako prezenty dla najbliższych. Daje mu to możliwość relaksu oraz ogromną satysfakcję.

Rytuał herbaciany ma dla niego w sobie coś z magii teatru, z klimatu opowieści. Obecnie pilnie przygląda się mistrzom herbacianym, by móc w sposób odpowiedni parzyć herbatę bliskim i przyjaciołom a przy tym umieć przekazać wartości oraz harmonię, jaka się z tym wiąże.

Małgosia to aktywnie uprawiająca sport zwolenniczka holistycznego sposobu życia i podejścia do zdrowia. Kultura Wschodu obecna jest w jej życiu od dawna. Fascynację nią zaszczepiły w niej treningi sztuk walki. Z wykształcenia jest architektem i tym właśnie zajmuje się na co dzień. Kocha zwierzęta i podróże. Poznawanie nowych miejsc jest dla niej świetną okazją do podziwiania architektury i natury oraz nowych smaków, gdyż ceni produkty oryginalne i regionalną kuchnię.

Uwielbia rzeczy wykonane ludzkimi rękami, posiadające duszę i cechy indywidualne, świadczące o ich wyjątkowości. Idea „mniej znaczy więcej” dobrze opisuje jej podejście do designu i do całego życia. Przyrządzanie i picie herbaty jest, jak mówi, idealne dla niej do zatrzymania się w codziennym pędzie, znalezienia czasu na odpoczynek i ukojenia myśli. Wieczorny relaks i poranny zastrzyk energii.

 

*Ambasador propagujący wartości ARTI UNICI jest również TeaSpoterem przedstawiającym magię ceremonii herbacianej na zdjęciach. Dzięki temu coraz więcej osób ma możliwość poznania herbaty zbieranej ręcznie i przygotowanej według prastarych tradycji. Przybywa też uczestników ceremonii herbacianych organizowanych przez naszych ambasadorów.

 

ARTI UNICI to nazwa, która wywodzi się z języka włoskiego i oznacza “articoli unici”, czyli produkty unikalne i symbolizuje dla nas produkty niepowtarzalne, wytwarzane ręcznie. Produkt, który powstaje w taki sposób zawsze będzie unikalny, gdyż nie da się włożyć w kolejny produkt identycznych emocji i tej samej energii.

 

PRODUKTY TWORZONE W IDEALNEJ HARMONII Z NATURĄ WNOSZĄ HARMONIĘ, RADOŚĆ I ZDROWIE DO NASZEGO ŻYCIA

 

Tysiące lat temu ludzie żyli w zgodzie z naturą, nie krzywdząc jej a jednocześnie czerpiąc z niej to co najlepsze: najzdrowszą żywność i najskuteczniejsze produkty do pielęgnacji ciała. Z ust do ust i z pokolenia na pokolenie, z wielką troską i w ogromnej tajemnicy mistrzowie przekazywali sobie tradycje wytwarzania i przechowywania tych wyrobów.

Są takie miejsca na ziemi, gdzie te tradycje przetrwały do dziś. W tych miejscach produkty są unikalne i przekazują pozytywną energię i emocje. Przechowują ducha kultury i jej znaczenie. Tworzone z pasją i miłością wprowadzają harmonię a niekiedy potrafią zmienić całe życie.

 

Dla naszych Klientów sprowadzamy naturalne produkty tworzone z pasją i miłością. Produkty, które nie tylko wprowadzają do życia harmonię i radość ale posiadają rzeczywistą moc uzdrawiania. Przekazują duży ładunek pozytywnej energii, służą zdrowiu i długowieczności.

 

ARTI SAN TEA  ancient traditions

 

Specialty Tea             |             Aged Tea             |             Organic Tea             |             Stone Tea

 

Zapraszamy do naszego świata!

ARTI UNICI artisan brands

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

www.artiunici.com