ZAPRASZAMY DO NASZEGO ŚWIATA

ARTI UNICI WORLD

Home / ARTI UNICI ambassadors / EWA KOWALIK „HERBATNICZEK” ambasadorka ARTI UNICI w Hiszpanii

EWA KOWALIK „HERBATNICZEK” ambasadorka ARTI UNICI w Hiszpanii

 

Z dumą przedstawiamy Wam naszą ambasadorkę w Hiszpanii*

Ewa jest wyjątkowa – pasjonuje ją to, co piękne i unikalne. Zakochana w przyrodzie, fotografii i podróżach. Najlepiej odzwierciedlają to Jej fotografie przedstawiające wiele piękna i pozytywnych emocji. Choć z wykształcenia jest leśnikiem, zagadkowe koleje losu sprawiły, że pasja fotograficzna przekształciła się w pracę. Fascynuje się przyrodą i podróżami, ale to herbata odgrywa wyjątkowo ważną rolę w Jej życiu.

W grudniu zeszłego roku po raz pierwszy opisywała na Blogu swoje wrażenia po zaparzeniu ręcznie zbieranej herbaty skalnej DA HONG PAO, miesiąc później podzieliła się swoimi wrażeniami z degustacji, wygranej w konkursie na naszym Blogu HUI YUAN KENG SHUI XIAN 🙂

Dzisiaj jest ambasadorką ARTI UNICI w Hiszpanii!

Poniżej opowieść Ewy o herbacie, harmonii i pierwszym zrealizowanym celu.

“W pędzącym świecie pełnym pilnych terminów i wymagającym jak najwyższej produktywności, herbata ze zrównoważonych upraw i przygotowana w myśl tradycji pozwala na wyhamowanie i oderwanie od rutyny.

Herbata ma też tą zaletę, że lubi towarzystwo. Dzięki niej poznaję wiele wspaniałych osób, które przy czarce tego napoju chętnie dzielą się  swoimi historiami. Dzięki niej odnajdujemy harmonię w byciu tu i teraz.

W Hiszpanii z ochotą postaram się promować wspólne wartości na spotkaniach herbacianych i warsztatach. Chciałabym poprowadzić też ……. Mam ambitne plany, ale o nich jeszcze nie teraz 🙂 

Ruszyła już pierwsza grupa herbaciana w Leon !!!”

Arti Unici

“Dzięki współpracy z marką, mam możliwość propagowania wiedzy herbacianej oraz wartości ……..”

Ewa Kowalik „Herbatniczek”

Ewa jest również jednym z organizatorów Poznańskiego Festiwalu Herbaty „ZAPARZAJ”. Poniżej wyjątkowe zdjęcia Jej autorstwa, wykonane podczas Festiwalu, który odbył się w zeszłym roku.

 

*Ambasador propagujący wartości ARTI UNICI jest również TeaSpoterem przedstawiającym magię ceremonii herbacianej na zdjęciach. Dzięki temu coraz więcej osób ma możliwość poznania herbaty zbieranej ręcznie i przygotowanej według prastarych tradycji. Przybywa też uczestników ceremonii herbacianych organizowanych przez naszych ambasadorów.

ARTI UNICI to nazwa, która wywodzi się z języka włoskiego i oznacza “articoli unici”, czyli produkty unikalne i symbolizuje dla nas produkty niepowtarzalne, wytwarzane ręcznie. Produkt, który powstaje w taki sposób zawsze będzie unikalny, gdyż nie da się włożyć w kolejny produkt identycznych emocji i tej samej energii.

 

PRODUKTY TWORZONE W IDEALNEJ HARMONII Z NATURĄ WNOSZĄ HARMONIĘ, RADOŚĆ I ZDROWIE DO NASZEGO ŻYCIA

 

Tysiące lat temu ludzie żyli w zgodzie z naturą, nie krzywdząc jej a jednocześnie czerpiąc z niej to co najlepsze: najzdrowszą żywność i najskuteczniejsze produkty do pielęgnacji ciała. Z ust do ust i z pokolenia na pokolenie, z wielką troską i w ogromnej tajemnicy mistrzowie przekazywali sobie tradycje wytwarzania i przechowywania tych wyrobów.

Są takie miejsca na ziemi, gdzie te tradycje przetrwały do dziś. W tych miejscach produkty są unikalne i przekazują pozytywną energię i emocje. Przechowują ducha kultury i jej znaczenie. Tworzone z pasją i miłością wprowadzają harmonię a niekiedy potrafią zmienić całe życie.

 

Dla naszych Klientów sprowadzamy naturalne produkty tworzone z pasją i miłością. Produkty, które nie tylko wprowadzają do życia harmonię i radość ale posiadają rzeczywistą moc uzdrawiania. Przekazują duży ładunek pozytywnej energii, służą zdrowiu i długowieczności.

 

ARTI SAN TEA  ancient traditions

 

Specialty Tea             |             Aged Tea             |             Organic Tea             |             Stone Tea

 

Zapraszamy do naszego świata!

ARTI UNICI artisan brands

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

www.artiunici.com